نمایش بیت الشبح، تجربه ی هنرجویان نوجوان آموزشگاه هفت هنر در پلتفرم داربست به صحنه رفت.

نمایش بیت الشبح به کارگردانی مریم خلیلی و با تهیه کنندگی ماکتا قاسملو (آموزشگاه سینمایی هفت هنر) در رپرتوار فستیوال تیاتر صداهای نو به روی صحنه رفت.

در این نمایش مهسا سلیمانی، پرنیان ماهوتی، کیانا نسودری، تینا داوودی، پرستو شعبانی، نقش آفرینی می کنند.

این هنرجویان نوجوان آموزشگاه سینمایی هفت هنر، در سال ۹۶، به واسطه کارگاه بازیگری با تدریس محسن صادقی، گروه نمایش دد را تشکیل دادند و تجربه خود از متن رومئو و ژولیت را تحت عنوان نمایش دد، در پلاتوی آموزشگاه سینمایی هفت هنر و همچنین عمارت روبه رو، به روی صحنه بردند. این تجربه، فضایی فراهم کرد تا اعضای دد، برای آزمودن توانمندی های خود در نخستین فستیوال تئاتر صداهاینو به سرپرستی علی اکبر علیزاد، شرکت کنند. آنها پس از گذر از مراحل مختلف موفق شدند به جمع آثار برگزیده راه یابند و نمایش بیت الشبح را با هدایت مسئولین برگزاری فستیوال به ثمر رسانده و در مرداد ماه ۹۸، به روی صحنه ببرد.

پس از گذشتن دو ماه از اولین اجرا، بیت الشبح در “رپرتوار اجراهای فستیوال تئاتر صداهای نو” ، این نمایش در دو اجرا در روز ۲۳ آبان میزبان تماشاگران پیگیر تجربه های نو از این دست است.

 

 

همچنین این  گروه در روز ۱۶ آذر ۹۸، ساعت ۱۹ و ۲۰:۳۰، در پلتفرم داربست، مجدد تجربه ی خود را در معرض تماشاگران و مخاطبین بیشتری قرار می دهد.

علاقمندان میتوانند با مراجعه به سایت پلتفرم داربست، برای تماشای نمایش، بلیت تهیه نمایند.

عکس از الهام خزری پور

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *