عملکرد موفق هنرآموختگان هفت هنر در رویدادهای فرهنگی-هنری نیمه نخست سال ۹۶

بعد از موفقیت های هنرآموختگان آموزشگاه سینمایی هفت هنر در سال ۱۳۹۵، در همان روزهای آغازین سال ۹۶ هنرآموختگان و هنرجویان هفت هنر در اجراهای حرفه ای تئاتر حضور چشمگیر داشتند. در فروردین ماه امسال رامین اکبری نمایش تاریکی را در عمارت روبرو به روی صحنه برد.

در همان روزها نیز دو تن از هنرجویان نوجوان آموزشگاه نیز نمایش برلین را در همان سالن اجرا می کردند.

فرامرز قلیچ خانی -مدرس و هنرآموخته بازیگری آموزشگاه-نیز در دو نمایش “سیزیف و کمدی مرگ” و “آوازهای سرشام” به ایفای نقش می پرداخت.

میثم نوروزی و نوید محمدزاده نیز در نمایش “آخرین نامه” هم بازی یکدیگر بودند. میثم نوروزی همچنین در نمایش “ولپن” و نوید محمدزاده در نمایش “خدای کشتار” نیز نقش ایفا می کردند. در اردیبهشت ماه نیز سعید زارعی نمایش “لایو” را در عمارت روبرو به روی صحنه برد.

در جشنواره تئاتر دانشگاهی نیز محسن صادقی با نمایش شب دوازدهم و مینا زمان (بازیگر نمایش نرگس) به عنوان هنرآموختگان هفت هنر حضور داشتند.

فریبا عابدی، هنرآموخته عکاسی نیز به عنوان عکاس در نمایش “رویای شب دهم اردیبهشت» حضور داشت.

اما در ماه خرداد، آموزشگاه هفت هنر میزبان حمید پورآذری و نمایش “مستقیم دوم غربی یا میترسم بگم” بود. این نمایش حاصل کارگاه بازیگری به سرپرستی حمید پورآذری با هنرجویان آموزشگاه و جمعی از متقاضیان حضور در کارگاه بود.

زهره بختیاری به عنوان بازیگر در نمایش “رفته بچرخه برمیگرده“، فراز سرابی به عنوان بازیگر در نمایش “سه خواهر“، سعید زارعی به عنوان بازیگر در نمایش “زبان اصلی” و نسرین آجورلو به عنوان طراح گریم در نمایش های “آرامش زن زیبایی ست که شوهر دارد” و “دیگری” حضور داشتند.

در تیرماه نیز در سومین جشنواره آموزشگاهی تئاتر آغاز که ویژه گروه کودک و نوجوان بود، هرجویان این گروه سنی آثارشان را در معرض دید عموم تماشاگران قرار دادند. همچنین تعدادی از هنرجویان آموزشگاه نیز در دو پایان نامه دانشگاهی به ایفای نقش پرداختند.

در ماه مرداد نیز اشکان خیل نژاد نمایش “پسران تاریخ” را به روی صحنه برد و فرامرز قلیچ خانی نیز در نمایش “تبار خون” به ایفای نقش پرداخت. اجراهای نمایش “سه خواهر” با بازی فراز سرابی ادامه یافت.

در شهریور ماه نیز اشکان خیل نژاد با پایان یافتن نمایش “پسران تاریخ” نمایش “پچپچه های پشت خط نبرد” را با بازی هنرآموختگانی چون “نوید محمدزاده، سینا بالاهنگ و کیوان ساکت اف” به روی صحنه برد. فرامرز قلیچ خانی نیز به عنوان بازیگر در نمایش “خداحافظ” به فعالیت خود ادامه داد. نسرین آجورلو نیز به عنوان طراح گریم در نمایش “شیرهای خان بابا” حضور داشت.
هنرجویان و هنرآموختگان دیگر هفت هنر نیز به عنوان بازیگر، دستیار، عکاس، تصویربردار، مجری گریم، طراح گریم، فیلمساز، کارگردان، نویسنده و … در اجراها فیلم های کوتاه و بلند، مجموعه های تلویزیونی و جشنواره های مختلف حضور داشتند که گزارش ذکر شده تنها بخشی از آنها بود.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *